1. Home
 2.  » 
 3. Polski
 4.  » WYPADKI DROGOWE

WYPADKI DROGOWE

Block O’Toole & Murphy jest jedna z najznakomitszych kancelari prawniczych w sprawach wypadkow samochodowych (w autach osobowych, ciężarowych, motocykli oraz innych wypadkach drogowych).

Prawnicy z Block O’Toole & Murphy, sa znani z prowadzenia spraw dla osob poszkodowanych w wypadkach drogowych, a nawet sprawy dotyczace smierci spowodowej przez wypadek drogowy. Mamy duże doświadczenie w sprawach dotyczących:

 • WYPADKI SAMOCHODOWE: uraz pleców i kręgosłupa szyjnego, urazowe uszkodzenie mózgu, utraty kończyn, urazy powstałe w wyniku wypadku lekkomyślnego kierowcy
 • WYPADKI CIEZAROWEK: Zaniedbania kierowcy ciężarówki lub firmy, zaniedbania mogą spowodować katastfoficzne wypadki z ciężarówkami lub ciągnikami z przyczepą oraz śmiertelne kolizje.
 • WPADKI MOTOCYKLOWE: Nasi prawnicy są zadedykowami ochronie praw motocyklistów , którzy zostali ranni lub ulegli wypadkom. Otrzymalismy werdykt w syskosci $14.000.000 dla ciężko rannego motocyklisty w Nassau County, który został oskarżony o lekkomyslana jazde.
 • WYPADKI POJAZDOW UZYTKOWYCH: Nasi prawnicy zapewniają doświadczoną reprezentację dla osób poszkodowanych przez taksówki, pojazdy kurierskie, dostawcze i inne pojazdy użytkowe.
 • WYPADKI AUTOBUSOWE: Nasza kancelaria zajmuje się sprawami obejmujące szkody spowodowane przez samochody dostawcze 15 – osobowe, autobusy szkolne, autobusy turystyczne i inne pojazdy.
 • WYPADKI PIESZYCH: Adwokaci w firmie pomagają pieszym, którzy odnieśli obrażenia w wyniku uderzenia samochodów, taksówek i innych pojazdów mechanicznych.
 • WYPADKI KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ: W wypadku gdyby mieszkaniec lub turysta doznał urazow w nowojorskim metrze, autobusie, taksówce lub pociągu, może on być w stanie odzyskać odszkodowanie za szkody od organu transportu, ktory jest odpowiedzialny za wypadek.
 • WYPADKI SMIECIAREK: Reprezentujemy osoby ranne w kolizjach pojazdow sanitarnych, jak również operatorów i pracowników śmieciarek zgniecionych lub zabitych przez potężne wyposażenia tych pojazdów.

W celu omówienia ewentualnej sprawy wypadku drogowego z naszymi prawnikami, zadzwoń pod 212-736-5300, aby umówić się na bezpłatne konsultacje.

Nasze Wyniki:

Nasi prawnicy uzyskali znaczące wyroki i ugodowe odszkodowania dla klientów, którzy zostali poszkodowani w roznych rodzajach wypadków drogowych. Ponizej wymieniamy kilka przykładów:

 • $22.500.000 przez ugodowe odszkodowanie dla ofiary wypadku samochodowego.
 • $20.181.484 przez werdykt dla mężczyzny poszkodowanego w kolizji spowodowanej spowodowane oblodzeniem dróg.
 • $14.000.000 przez werdykt dla motocyklisty potrąconego przez ciężarówkę.

Wypadki samchodowe w Nowym Jorku maja wplyw na tysiace ludzi.

Wydzial Pojazdów Samochodowych w Stanie Nowy Jork zbiera statystyki wypadków drogowych na terenie calego stanu w tym miasto Nowy Jork. Na przyklad w 2011 roku, było 73.060 wypadkow, 268 z nich to wypadki śmiertelne. Ponadto tego samego roku, 49.634 osób zostało rannych, w wypadkach samochodowych rowzniez braly udzial ciężarówki, motocykle i inne. Ponadtto w tych wypadkach bralo udział ponad 300.000 osób, w tym ponad 10.000 pieszych.

Dowiedz się więcej od naszych prawników z naszej kancelari.

Jeśli zostałeś ranny w Nowym Jorku w wypadku drogowym, zadzwoń Block O’Toole & Murphy, LLP pod numerem telefonu 212-736-5300

* Wcześniejsze wyniki nie gwarantują podobnego wyniku.

Porozmawiaj z wykwalifikowanym parwnikiem z Nowgo Jorku

“Wypełnij nasz krótki ,darmowy formularz kontaktowy, natychmiastowego przeglądu sprawy Lub zadzwoń do nas dzis pod nr. Tel 212-736-5300. Honorarium naszej kancelarii prawnej jest oparte na kontrakcie z klientem, gwarantujace nam 1/3 wygranej jako oplate za nasze uslugi. Nie pobieramy żadnych opłat jesli nie wygramy sprawy.”

Wypełnij wszystkie pola, abyśmy mogli Ci jak najszybciej pomóc.