1. Home
  2.  » 
  3. Polski
  4.  » PROFILAKTYKA

PROFILAKTYKA

PROFILAKTYKA WYPADKÓW W BUDOWIE

Dzisiaj, pracownicy budowlani mają jedną z najbardziej niebezpiecznych miejsc pracy. W rzeczywistości, śmiertelność pracownikow budowlanych jest wyższa od średniej krajowej od wszystkich innych branż. Pracownicy budowlani sa potencjalnie narazeni na rozne obrażenia lub sa narazieni na wypadki śmiertelne od upadków, zapadniec wykopow, zapadniecia rusztowani, porażenia prądem oraz nie użycie właściwej odzieży ochronnej.

Prawnicy z nowojorskiej kancelarii Block O’Toole & Murphy, LLP wierzą w znaczenie bezpieczeństwa pracy i zapobiegania wypadkom na budowach. Jednak, gdy wypadki się zdarzają, jest ważne aby poszkodowanie pracownicy skonsultowali się z wykwalifikowanym prawnikiem, aby dowiedzieć się o ich możliwościach prawnych.

Jeśli zostałes poszkodowany w wypadku na budowie, zadzwoń do Block O’Toole & Murphy, LLP aby dowiedzieć się, czy masz prawo do odszkodowania za obrażenia i inne straty. Kontakt pod 212-736-5300.

Zapobieganie wypadkom budowlanym w Nowym Jorku

Najlepszym sposobem, aby uniknąć wypadków budowlanych jest przewidywanie ewentualnych problemów, zanim one wystąpią. Poniżej przedstawiono ogólne wytyczne, aby uniknąć wypadków budowlanych:

Uczestniczyć w sesjach szkoleniowych w zakresie bezpieczeństwa

Wykorzystywać odzież ochronną i sprzęt

Śledź przepisy OSHA

Zgłoś niebezpieczny lub uszkodzony sprzęt

Plan ratunkowy/bezpieczenstwa przy pracy w wykopach

Zgłoś wypadki budowlanye aby zapobiegnac ich ponownemu wystąpieniu

Porozmawiaj z wykwalifikowanym parwnikiem z Nowgo Jorku

“Wypełnij nasz krótki ,darmowy formularz kontaktowy, natychmiastowego przeglądu sprawy Lub zadzwoń do nas dzis pod nr. Tel 212-736-5300. Honorarium naszej kancelarii prawnej jest oparte na kontrakcie z klientem, gwarantujace nam 1/3 wygranej jako oplate za nasze uslugi. Nie pobieramy żadnych opłat jesli nie wygramy sprawy.”

Wypełnij wszystkie pola, abyśmy mogli Ci jak najszybciej pomóc.