1. Home
 2.  » 
 3. Polski
 4.  » SPRAWY CYWILNE/ ROZNE WYPADKI

SPRAWY CYWILNE/ ROZNE WYPADKI

Block O’Toole & Murphy jest jedna z najznakomitszych kancelrai prawniczych specjalizujaca sie w pomocy osobom, ktore odnisoly rozne rodzju obraznienia. Prawnicy z naszej kancelari są zadedykowani sprawie chronienia prawa ofiar wypadków, którzy ulegli trwałym i katastroficznym urazom w wyniku zaniedbania innej strony.

Rodzajów spraw:

Załatwiamy wszystkie rodzaje szkód osobowych czyli sprawy cywilne, w tym związanych z urazami mózgu oraz, śmiercia wynikających z następujących okoliczności:

 • Odpowiedzialność wlasciela posesji
 • Wadliwy produkt
 • Wypadki drogowe
 • Wypadki budowlane
 • Błąd w sztuce lekarskiej
 • Wypadki na wodzie lub wypadki na promie

Block O’Toole & Murphy robi duze starania aby lawy przysieglych, zrozumilay jak katastroficzne wypadki moga naprawdę zniszczyć życie osobiste danej osoby, a także jego zdolność do pracy i funkcjonowanie w społeczeństwie. Nasze osiągnięcia, w tym rekordowy werdykt $32.756.156 w Suffolk County, pokazuje nasze dążenie do doskonałości w pracy w sądzie podczas rozpraw.

Aby porozmawiac z doświadczonym prawnikiem z Nowego Jorku, zadzwoń Block O’Toole & Murphy pod numerem telefonu 212-736-5300 po darmowa konsultacje, bez zobowiązań.

Wyniki:

 • $32.756.156 przez werdykt dla weterana Wietnamu, ktory doznal urazow.
 • $20.181.484 przez werdykt dla mężczyzny poszkodowanego w kolizji spowodowanej przez olodziala droge.
 • $14.000.000 przez werdykt dla motocyklisty, który doznał poważnych obrażeń w wyniku uderzenia przez ciężarówkę.
 • $12.000.000 przez ugodowe zakonczenie sprawy, dla pieszego, który został uderzony przez pojazd.
 • $9.792.412 dolarów werdykt dla człowieka, który został ranny podczas operacji mózgu.

Statystyki dotyczące spraw cywilnych, urazow i śmierci w Nowym Jorku oraz w calym kraju:

Krajowe Centrum ds. Zapobiegania i Kontroli urazow/wypadkow informuje, że w latach 2009 do 2011, najczęstszą przyczyną obrażeń ciała w grupie wiekowej od 25 do 34 był updek. Obejmuje to poslizgniecia spowodowane niebezpiecznymi warunkami na posesji, takie jak uszkodzony chodnik lub śliskie podłogi. Inne główne przyczyny obrażeń osób w tej grupie wiekowej to wypadki drogowe, ugryzienia i użądlenia (w tym ataki zwierząt ), pożary i wypadki rowerowe.

Nowo Jorski Departament Zdrowia i Higieny Psychicznej prowadzi statystyki dotyczące zgonów związanych z urazami, w całym mieście. Oprócz zgonów związanych z pojazdami samochodowymi, zgony w grupie wiekowej od 24 do 35 w latach 2007 do 2009 r. spowodowane były zabójstwem , otruciami i upadkami. Śmiertelne wypadki samochodowe były mniejsza przyczyną śmierci w mieście niż na szczeblu krajowym.

Jeśli milaes wypadek lub doznałes poważnych obrażeń, skontaktuj sie sie nasza kancelaria Block O’Toole & Murphy abysmy mogli wyjaśnić Twoje możliwości prawne i agresywnie dazyc do sprawiedliwości w Twoim imieniu. W zależności od okoliczności szkody/wypadku, możesz być uprawniony do rekompensaty finansowej za koszty leczenia, utracone zarobki , bólu, cierpienia , i inne szkody.

Porozmawiaj z wykwalifikowanym parwnikiem z Nowgo Jorku

“Wypełnij nasz krótki ,darmowy formularz kontaktowy, natychmiastowego przeglądu sprawy Lub zadzwoń do nas dzis pod nr. Tel 212-736-5300. Honorarium naszej kancelarii prawnej jest oparte na kontrakcie z klientem, gwarantujace nam 1/3 wygranej jako oplate za nasze uslugi. Nie pobieramy żadnych opłat jesli nie wygramy sprawy.”

Wypełnij wszystkie pola, abyśmy mogli Ci jak najszybciej pomóc.