1. Home
  2.  » Polski

Eksperci do spraw wypadkowych – Rekordowe Odszkodowania

Wybierz Kancelarię z najlepszymi wynikami!

  • Najwyższa liczba udokumentowanych rezultatów przekraczających $1,000,000 w całym stanie Nowy Jork od roku 2012
  • Werdykt na ponad 110 milonów dolarów – najwyższy w historii całego stanu Nowy Jork
  • Najwyższe odszkodowanie w historii Long Island ($32,756,156)
  • Drugi najwyższy rezultat w historii stanu Nowy Jork uzyskany w sądzie Court of Claims ($20,181,489)
  • Ponad trzysta odszkodowań przekraczających MILION dolarów
  • Mówimy w Twoim języku! Jeden z naszych adwokatów – mecenas Wierzbicki mówi perfekcyjnie po polsku!
  • Porównaj nasze rezultaty z wynikami innych kancelarii w Nowym Jorku i dopiero wówczas podejmij decyzję!
  • Wybór adwokata wypadkowego ma ogromne znaczenie!

Prawnicy z kancelarii Block O’Toole & Murphy są ekspertami do spraw wypadkowych. Tworzymy silny zespół adwokatów procesowych. Poświęciliśmy kariery walcząc z wielkimi korporacjami ubezpieczeniowymi o odszkodowania na rzecz poszkodowanych. Każdego dnia bronimy słabszych w sądzie. Poniżej znajduje się lista przydatnych linków, które przekierują Cię do innych zakładek na naszej stronie gdzie możesz przeczytać więcej o naszej kancelarii, uzyskanych rezultatach i prawie regulującym wypadki i odszkodowania w stanie Nowy Jork oraz New Jersey.

Zadzwoń do nas po bezpłatną konsultację pod numer telefonu 212-736-5300 lub wypełnij formularz, aby umówić sie na wizytę w naszym biurze, które znajduje się na 53 piętrze budynku One Penn Plaza na Manhattanie. Możesz omówić swoją sprawę w języku polskim bezpośrednio z jednym z naszych adwokatów – mec. Wierzbickim, który biegle posługuje się Twoim ojczystym językiem.

Sprawy Cywilne • Wypadki Samochodowe/Drogowe • Wypadki na Budowie • Wypadki Śmiertelne • Wypadki na Posesji • Wypadki w Pracy • Workers’ Compensation • Wypadki na Chodniku • Wypadki w Magazynie • Wypadki w Budynku • Wypadki w Miejscu Publicznym

Pawel Wierzbicki

Block O’Toole & Murphy jest jedną z najznakomitszych kanceralii prawniczych w Nowym Jorku. Nie jesteśmy tylko doświadczonymi adwokatami i ekspertami od prawa wypadkowego, ale również ludźmi którzy rozumieją ból i cierpienie oraz potrzeby osób poszkodowanych. Reprezentowaliśmy setki ofiar wypadków i ich rodziny. Dokładnie rozumiemy przez co przechodzą i jakiego wsparcia potrzebują. Potrafimy słuchać i poświęcić czas każdemu z nich.

To dla nas ogromny przywilej reprezentować pracowników, którzy budowali i budują miasto Nowy Jork oraz reprezentantów wszystkich służb, w tym karpenterów, hydraulików, murarzy, elektryków, hutników, malarzy, operatorów maszyn, policjantów i strażaków. Osoby poszkodowane to nie tylko nasi klienci, ale również przyjaciele i rodzina, z którymi pozostajemy w kontakcie przez długie lata po zakończeniu sprawy odszkodowawczej.

Dlaczego warto wybrać kancelarię Block O’Toole & Murphy?

Większość ludzi nie wie, jak wybrać adwokata tylko dlatego, że przeciętny człowiek nigdy wcześniej nie miał wypadku i nie potrzebował szukać adwokata do spraw wypadkowych. Podobnie jak z lekarzem, bankierem, czy hydraulikiem, zawsze warto zrobić dobry research i porównać wyniki osiągane przez poszczególne kancelarie. Pamiętaj, że na każdym etapie swojej sprawy zawsze możesz także skonsultować swoją sprawę z drugim adwokatem, bezpłatnie i w pełnej poufności. Nigdy nie jest za późno, aby dokonać zmiany na lepsze!

Oto kilka kwestii, na które warto zwrócić uwagę:

Wyniki: Nasi prawnicy mają imponujące osiągnięcia, w tym ponad 300 spraw wypadkowych zakończonych na ponad $1.000.000. Uzyskaliśmy już ponad miliard dolarów dla naszych klientów. W 2019 roku trzy najwyższe odszkodowania w kategorii wypadków budowlanych uzyskała nasza kancelaria. W 2019 roku nasza kancelaria uzyskała najwyższy w historii stanu Nowy Jork werdykt w sprawie o odszkodowanie cywilne.

Specjalizacja: Praktykujemy tylko i wyłącznie prawo dotyczące wypadków i odszkodowań. Specjalizujemy się w wypadkach budowlanych i samochodowych. Sprawdź, czy kancelaria zajmuje się tylko i wyłącznie wypadkami. Jeżeli adwokat prowadzi również inne sprawy, jak sprawy imigracyjne czy rodzinne, może to wskazywać to na to, że nie jest specjalistą do spraw wypadkowych.

Zasoby: Jesteśmy gotowi zainwestować wszystkie środki aby osiagnąć jak najlepsze wyniki.

Wiedza: Block O’Toole & Murphy, LLP to zespół prawników, którzy zasiadają w komisjach nowojorskich organizacji prawniczych, w tym komitetów zajmujących się prawem wypadków budowlanych. Naszą firmę znają zarówno firmy ubezpieczeniowe, sędziowie jak i prawnicy pozwanych.

Systematyczna praca i agresywne taktyki: Wielu z naszych adwokatów pracowało jako prokuratorzy w sprawach kryminalnych najwyższego kalibru. Proces i umiejętności w sądzie to dla nas chleb powszedni. Nasz zespół ciężko pracuje na końcowy sukces.

Reputacja: Prawnicy z całego Nowego Jorku wysyłają poszkodowanych do naszej kancelarii. Cieszymy się nieprześcignioną renomą w stanie Nowy Jork i dziękujemy za zaufanie do naszych umiejętności. Prestiż sprawia, że firmy ubezpieczeniowe są skłonne wypłacić wyższe odszkodowanie, znając umiejętności i osiągnięcia kancelarii.

Selektywność: Bardzo selektywnie podchodzimy do akceptowania spraw wypadkowych. Nie bierzemy tysięcy spraw jak czynią to inne kancelarie. Dzięki temu możemy poświęcić czas każdemu klientowi.

Komunikacja: W naszej kancelarii masz bezpośredni kontakt z adwokatem Wierzbickim, który mówi w Twoim języku. Czasami jedno źle przetłumaczone słowo może przekreślić Twoje prawa do odszkodowania.

Workers’ Compensation: Prowadzimy zarówno sprawę cywilną jak i sprawę Workers’ Compensation, co wpływa na dużo lepszy końcowy rezultat. Niewiele firm w Nowym Jorku może się tym pochwalić.

Zadzwoń do nas po numer telefonu 212-736-5300.

Nie pobieramy żadnych opłat, jeżeli nie wygramy sprawy.

Bezpłatna konsultacja nic nie kosztuje!

Porozmawiaj z wykwalifikowanym parwnikiem z Nowgo Jorku

“Wypełnij nasz krótki ,darmowy formularz kontaktowy, natychmiastowego przeglądu sprawy Lub zadzwoń do nas dzis pod nr. Tel 212-736-5300. Honorarium naszej kancelarii prawnej jest oparte na kontrakcie z klientem, gwarantujace nam 1/3 wygranej jako oplate za nasze uslugi. Nie pobieramy żadnych opłat jesli nie wygramy sprawy.”

Wypełnij wszystkie pola, abyśmy mogli Ci jak najszybciej pomóc.