1. Home
  2.  » 
  3. Polski
  4.  » WYPADKI NA BUDOWIE LUB W PARACY

WYPADKI NA BUDOWIE LUB W PARACY

WYPADKI NA BUDOWIE LUB WYPADKI W PRACY

Czy doznales wypadku w miejscu pracy w Nowym Jorku?

Prawnicy z Block O’Toole & Murphy sa dumi z dlugiej tradycji reprezentowania pracowników budowlanych i pracowników z innnych zawodow, którzy doznali wypadku w pracy. Uzyskalismy setki milionów dolarów w imieniu pracownikow, ktorzy ulegli wypadkom.

Jeśli chodzi o obszar prawa, które odnosi się do wypadków budowlanych, adwokaci w Block O’Toole & Murphy są wysoko cenieni przez innych prawników i organizacje prawne. Wielu adwokatów z naszej kancelari służą sprawie ustawy Komitetu Parwa Pracy, prestiżowego Stowarzyszenia Nowojorskich Prawnikow Procesowych. Jeden z prawnikow naszej kancelari byłym współprzewodniczącym tej komisji. Kilku adwokatow zostalo poproszonuch przez New York Law Journal aby napisac artykuły na temat skomplikowanych przepisów i orzeczeń sądowych, które dotyczą pracowników budowlanych.

Prawie każdy pracownik może złożyć pozew o powodztwo w sadzie.

Jeśli doznałes poważnych obrażeń w wyniku wypadku na budowie lub innego rodzaju wypadku w miejscu pracy, potrzbujesz wysmienita kancelarię aby chronić Towje prawa i upewnic sie, ze otrzymasz pełne odszkodowanie .

Wielu pracowników, którzy ulegaja wypadkom w pracy nie zdają sobie sprawy, iż maja prawo do wniesienia skargi odnosnie obrażenia ciała/urazu i że są chronieni przez prawo pracy w Nowym Jorku, bez zaleznoci na ich status emigracyjny. Przepisy te mają zastosowanie do niemal wszystkich branż budowlanych w tym naprawy, remonty, rozbiórki, czyszczenia, malarze, elektrycy, stolarze i murarze Stanowe i federalne prawo również ochroni pracowników w innych gałęziach przemysłu.

Jesli ulegles wypadkowi dowiedz się więcej o roznych opcjach prawnych. Zadzwoń do prawników z Block O’Toole & Murphy pod numer telefonu 212-736-5300 aby umówić się na bezpłatną konsultacje, bez zobowiązań.

Statystyki

W artukule w New York Daily News ze stycznia 2013 r. odnotowano wzrost wypadków budowlanych w ostatnich latach. Na przykład, wypadki w miejscu pracy wzrosły o 31 procent w latach 2011 i 2012. Urazy z tych wypadków wzrosły o 46 procent. W tym samym czasie, kontrole w miejscu pracy spadły o 40 procent w latach 2009 i 2012. W skrócie, pracownicy budowlani w Nowym Jorku są bardziej podatni na wypadki/urazy oraz śmierc, niż w poprzednich latach.

Dowiedz się więcej o naszych wynikach:

Nasi prawnicy zabezpieczyli wiele milionów dolarów przez ugody oraz wyroki dla poszkodowanych:

$6,793. 881 poprzez werdykt dla pracowanika związków zawodowych, ktory ulegl wypadkowi podczas pracy w oczyszczalni ścieków

$6.400.000 przez ugodowe zakonczenie spraway dla ślusarza ze związków zawodowych, który spadł z wysokości i doznał urazu pleców

$5.885.000 przez ugodowe zakonczenie spraway dla nieudokumentowanego pracownika, ktory ulegl wypadkowi na budowie.

Zwrócić się do naszej kancelari:

Adwokaci z Block O’Toole & Murphy maja doświadczenie we wszystkich rodzajach pozwów o wypadki i pomogli wielu pracownikom w Nowym Jorku i nie tylko.

* Wcześniejsze wyniki nie gwarantują podobny wyniku.

Zadzwon po darmowa i niezobowiązującą konsultacje pod numer telefonu 212-736-5300

Porozmawiaj z wykwalifikowanym parwnikiem z Nowgo Jorku

“Wypełnij nasz krótki ,darmowy formularz kontaktowy, natychmiastowego przeglądu sprawy Lub zadzwoń do nas dzis pod nr. Tel 212-736-5300. Honorarium naszej kancelarii prawnej jest oparte na kontrakcie z klientem, gwarantujace nam 1/3 wygranej jako oplate za nasze uslugi. Nie pobieramy żadnych opłat jesli nie wygramy sprawy.”

Wypełnij wszystkie pola, abyśmy mogli Ci jak najszybciej pomóc.