1. Home
 2.  » 
 3. Polski
 4.  » Work Accident Testimonial

Polski pracownik, który został ranny w pracy poleca kancelarie Block O’Toole & Murphy

Nasz klient, pracownik budowlany w Nowym Jorku, został ranny podczas pracy. Jego sprawa była prowadzona przez Kancelarię Block O’Toole & Murphy i została rozstrzygnięta w 2018 roku. Jesteśmy zadowoleni z wyniku sprawy i bardzo wdzięczni za jego recenzję w formie powyższego nagrania

Transkrypcja nagrania wideo

Na zakończenie mojej sprawy chciałem krótko powiedzieć, podziękować kancelarii przedewszystkim za miłą obsługę za to co zrobiła dla mnie. Jestem dumny, jestem zadowolony, jestem poprostu roztrzęsiony z zadowolenia. Dzisiaj się stałem innym człowiekiem poprostu dzięki tej kancelarii, dzięki poprostu Waszej pracy. Dziękuję bardzo.

Prawnicy prowadzący powyższą sprawę

DanielOToole

Daniel O’Toole
Partner z kancelarii Block O’Toole & Murphy, Daniel O’Toole jest jednym z najlepszych prawników w Nowym Jorku, specjalizuje sie w prawie cywilnym oraz prowadzeniu procesów sądowych. Mecenas O’Toole odniósł duze sukcesy między innymi następujące werdykty i ugody: $32 milliony, $30 milliony $20 milliony, oraz wiele innych. Mecenas O’Toole otrzymał tytuł JD z School of Law Fordham University w 1992 roku i partykuje prawo w stanie Nowy Jork i New Jersey. Pan O’Toole jest aktywnie zaangażowany w działalność charytatywną i odegrał kluczową rolę w zebraniu ponad 4 milionów dolarów na rzecz szpitala St. Jude Children’s Hospital.

Atto aranki

Frederick Aranki
Frederick Aranki jest adwokatem w kancelarii Block O’Toole & Murphy, mecenas posiada szeroki wachlarz doświadczenia prawniczego, w tym reprezentowanie klientów w branży obrony pozwanych. Jego doświadczenie daje mu unikalny wgląd w obie strony prawa dotyczącego wypadkow, urazow, spraw cywilnych i służy jako atut dla klientów, których reprezentuje. Pan Aranki wywalczyl wiele, wielomilionowych wyroków i ugód. Poczynajac od 2015 roku, Pan Aranki został wybrany jako “Super Lawyer”, co oznacza, że jest w topie 5% najlepszych prawnikow processowych w Nowym Jorku.

Dowiedz się więcej o Block O’Toole & Murphy

Prawnicy z Block O’Toole & Murphy pomagaja ofiarom wypadkow i odzyskuja rekompensatę, na którą osoba poszkodowa zasługuje. Odzyskaliśmy znaczące wyroki i ugody dla klientów poszkodowanych w wypadkach, w tym:

 • Wypadki przy pracy
 • Wypadki Samochodowe lub Drogowe
 • Wypadki na posesjach

Aby porozmawiać z adwokatem z Block O’Toole & Murphy w celu uzyskania bezpłatnej konsultacji, wystarczy zadzwonić pod numer 212-736-5300.

Najlepsze werdykty i ugody dla pracowników budowlanych

Adwokaci z Block O’Toole & Murphy walcząz pasją dla osób poszkodowanych w wypadkach. Nasi prawnicy zajmują się wszelkiego rodzaju wypadkami budowlanymi, w tym upadkami, upadkami z drabin, wypadkami na rusztowaniach, wypadkami z maszynami i innymi rodzajami wypadków na stanowiskach pracy. Poniżej znajduja sie nasze wyniki:

 • 12,000,000 USD dla pracownika, który spadł z wysokosci pracując w tunelu na Manhattanie.
 • 10,875,000 USD dla pracownika z Brooklyn’u, należącego do zwiazkow zawodoych, ktory poniósł poważne urazy w pracy.
 • Odzyskiwanie 7,400,000 USD dla pracownika, który spadł z belki
 • 7,300,000 USD dla pracownika z tytułu obrażeń w wyniku wypadku przy rozbiórce
 • 7,000,000 USD dla stolarza który został uderzony metalowym zaciskiem podczas demontażu rusztowania

W Block O’Toole & Murphy nasi prawnicy ds. Procesu niestrudzenie pracują nad odzyskaniem każdego dolara, do którego nasi klienci są uprawnieni zgodnie z prawem. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź naszą polską stronę główną, na której znajduje się przegląd naszej praktyki.

Porozmawiaj z wykwalifikowanym parwnikiem z Nowgo Jorku

“Wypełnij nasz krótki ,darmowy formularz kontaktowy, natychmiastowego przeglądu sprawy Lub zadzwoń do nas dzis pod nr. Tel 212-736-5300. Honorarium naszej kancelarii prawnej jest oparte na kontrakcie z klientem, gwarantujace nam 1/3 wygranej jako oplate za nasze uslugi. Nie pobieramy żadnych opłat jesli nie wygramy sprawy.”

Wypełnij wszystkie pola, abyśmy mogli Ci jak najszybciej pomóc.