O NASZEJ KANCELARII

Block O'Toole & Murphy jest jedna z najznakomitszych kancelari prawniczych w sprawach obrażeń/wypakow w miescie Nowy Jork. Nasz doświadczony zespół nowojorskich prawnikow w sprawach obrażeń/wypakow jest poświęcony dla opieki oraz walki o prawa naszych klientów.

Mamy roznorodnych klijetow Nasi, pracowitych ludzi, którzy obejmują robotników ,pracowników budowlanych , elektryków , stolarzy , policjantów, strażaków i hutników. Mieliśmy zaszczyt reprezentować osoby zaangażowane w wypadkach budowlanych, bezprawnych działań, śmierci, wypadków drogowych, kolizji ciągnika z przyczepą, przypadków błędów lekarskich i innych przypadków obrażeń ciała. Jesteśmy dumni, że nasi klijeci to przyjacie oraz czlonkowie różnych związków zawodowych , tak jak Department Policyjny Miasta Nowy Jork, Strazy Pozarnej oraz Służb Sanitarnych , którzy zostali poszkodowani w czasie pracy.

WALCZYMY O SLABSZYCH

Block O'Toole & Murphy angazuje sie aby lawa przysieglych, zrozumiala jak wypadek może naprawdę zniszczyć życie osobiste i zawodowe danej osoby. Nasza kancelaria nie jest zainteresowana "szybkim rozliczeniem", chyba że jest korzystne dla naszych klientów. Naszym celem w każdej sprawie, jest upewnienie się tego, aby nasi klijenci otrzymali wszystko do ostatniego dolara, zgodnie z prawem i robimy to we właściwy sposób. Block O'Toole & Murphy rowniez prowadzi spraway odnosnie katastroficznych wypadkow oraz przyjmuje skierowania w imieniu innych prawników i kancelari.

Prawnicy z naszej kancelarii są wojownikami z bogatym doświadczeniem spraw procesowych i ogolnej wiedzy parwanej. Jesteśmy dumni z faktu, ze prowdzimy procesy sadowe skoplikowanych/trudnych spraw. Nasi prawnicy są cenieni za ciężką pracę , uczciwosc, umiejętności negocjacyjne i doskonałośc w sądzie. Nasza kancelaria jest zbudowana na walce o słabszego. Poza biurem także sponsorujemy ważne organizacje charytatywne , takie jak St. Jude Children Hospital i Fundacji Papieża Franciszka.

Kontakt z nami:

Zawsze mamy czas dla klijeta

Bedziemy walczyc do konca

Nasze wyniki mówią same za siebie.

Zadzwon po darmowa i niezobowiązującą konsultacje pod numer telefonu 212-736-5300