Prawnik - Sprawy Cywilne i Rozne Wypadki

Wybierz Kancelarię z najbardziej udanym zapisem

Prawnicy z kancelarii Block O'Toole & Murphy, są zadedykowani opiece klientami i walke o ich prawa po wypdku lub urazie spowodowanym przez czyjeś zaniedbanie. Jesteśmy zaangażowani rowniez aby pomoc lawie przysieglych zrozumieć, jak katastroficzne szkody można poniesc po wypadku. Naszym celem jest aby upewnić się, że klienci otrzymują wszystkie odszkodowania do jakich są uprawnieni na mocy prawa.

Zobacz poniższe linki, aby dowiedzieć się więcej o naszej kancelarii i praktyce prawnej.

Zadzwon do nad po darmowa konsultacje pod numer telefonu 212-736-5300 lub wypelnij formularz aby umowic sie na wizyte.

Sprawy Cywilne • Wypadki Samochodowe/Drogowe • Wypadki na Budowie • Zgony

Block O'Toole & Murphy jest jedna z najznakomitszych kancerali prawniczych w Nowym Jorku. Nasi prawnicy zrozumieja ból, dewastacje i niepewnośc, które następują po poważnym wypadku. Jestesmy do dyspozycji, aby pomóc Tobie i Twojej rodzinie. Osiagnelismy ogromny sukces w walce dla osób, które doznały poważnych urazów w roznych rodzajach wypadków, w tym:

Nasi prawnicy są dumni z przywileju reprezentowania członków związków zawodowych, a także Policji, Strazy Pozarnej i Służb Sanitarnych, którzy zostali poszkodowani w czasie pracy. Są to zarówno klienci i przyjaciele.

Jeśli zostałes poszkodowany w jakimkolwiek wypadku, zadzwon do naszych adwokatow z Block O'Toole & Murphy aby umowic sie na darmowa konsultacje. Zadzwoń do nas pod numer telefonu 212-736-5300.

Dlaczego warto wybrać Block O'Toole & Murphy?

Większość ludzi nie wie, jak wybrać adwokata tylko dlatego, że przecietny czlowiek nigdy tego nie robił.

Oto kilka rzeczy, na ktore warto zwrócić uwagę:

Wyniki: Nasi prawnicy mają imponujące osiągnięcia sukcesu, w tym ponad 300 spraw z wyroków i ugód, które przekraczają $1.000.000. Otrzymalismy ponad $700.000.000 w imieniu poszkodowanych klientów.

Specjalizacja: Skupiamy naszą praktykę wyłącznie na sprawach cyliwnych dotyczacych urazow ciala, oznacza to, że możemy reprezentować tylko osoby, które poniosły poważne obrażenia fizyczne lub emocjonalne.

Zasoby: Jesteśmy gotowi zainwestować wszystkie środki aby osiagnac jak najlpsze wyniki.

Wiedza: Block O'Toole & Murphy, LLP ma wielu prawników, którzy służą w Komisji Prawa Pracy i Prawnikow Procesowych w Satnie Nowy Jork. Grupa ta prowadzi walkę zachowania i poprawy przepisów prawnych chroniących pracowników budowlanych w Nowym Jorku.

Agresywna praca: Nasz zespół prawników specjalizuje sie w sprawach cywilnych/wypadkowych zawiera szereg byłych prokuratorów. Nasze doświadczenie jako prawników procesowych jest ważnym atutem zarówno na sali jak i poza salą sądową.

Reputacja: Prawnicy z całego Nowego Jorku polecaja do Block O'Toole & Murphy, LLP swoje sprawy, ponieważ uznają nasze możliwości oraz umjetnosci, które dostarczają duże wyniki dla klientów.

Zindywidualizowana uwaga: Jesteśmy w stanie dostarczyć wysokiej jakości usługi do każdego klienta w części dlatego, że ograniczamy ilosc spraw, ktore akceptujemy.

Zadzwon do nas po numer telefonu 212-736-5300.

Nie pobieramy żadnych oplat od klientow dopoki nie wygramy sprawy (odszkodowanie przez ugode, orzeczenie lawy przysieglych lub sedziego)