STRONA GŁÓWNA

Sprawy Cywilne • Wypadki Samochodowe • Wypadki na Budowie • Zgony

Block O'Toole & Murphy jest jedna z najznakomitszych kancerali prawniczych w Nowym Jorku. Nasi prawnicy zrozumieja ból, dewastacje i niepewnośc, które następują po poważnym wypadku. Jestesmy do dyspozycji, aby pomóc Tobie i Twojej rodzinie. Osiagnelismy ogromny sukces w walce dla osób, które doznały poważnych urazów w roznych rodzajach wypadków, w tym:

· Wypadki budowlane

· Wypadkach drogowe

· Błąd w sztuce lekarskiej

Nasi prawnicy są dumni ze maja przywilej reprezentowania członków związków zawodowych, a także Policji Nowego Jorku, Strazy Pozarnej i Służb Sanitarnych, którzy zostali poszkodowani w czasie pracy. Są to zarówno klienci i przyjaciele.

Jeśli zostałes poszkodowany w wypadku dowolnego typu, zadzwon do naszych adwokatow z Nowgo Jorku z Bloku O'Toole & Murphy aby umowic sie na darmowa konsultacje. Zadzwoń do nas pod numer telefonu 212-736-5300.

Dlaczego warto wybrać Block O'Toole & Murphy?

Większość ludzi nie wie, jak wybrać adwokata tylko dlatego, że przecietny czlowiek nigdy tego nie robił.

Oto kilka rzeczy, na ktore warto zwrócić uwagę:

Wyniki: Nasi prawnicy mają imponujące osiągnięcia sukcesu, w tym ponad 300 spraw z wyroków i ugód, które przekraczają $1.000.000. Otrzymalismy ponad $700.000.000 w imieniu poszkodowanych klientów.

Specjalizacja: Skupiamy naszą praktykę wyłącznie na sprawach cyliwnych dotyczacych urazow ciala, oznacza to, że możemy reprezentować tylko osoby, które poniosły poważne obrażenia fizyczne lub emocjonalne .

Zasoby: Jesteśmy gotowi zainwestować środki aby osiagnac jak najlpsze wyniki.

Wiedza: Block O'Toole & Murphy ma wielu prawników, którzy służą w Komisji Prawa Pracy i Prawnikow Procesowych w Satnie Nowy Jork. Grupa ta prowadzi walkę zachowania i poprawy przepisów prawnych chroniących pracowników budowlanych w Nowym Jorku.

Agresywne prawnicy: Nasz zespół prawników specjalizujecej sie w sprawach cywilnych/wypadkowych zawiera szereg byłych prokuratorów. Nasze doświadczenie jako prawników proceswych jest ważnym atutem zarówno w srodu jak i poza salą sądową.

Reputacja: Prawnicy z całego Nowego Jorku polecaja do Block O'Toole & Murphy swoje sprawy, ponieważ uznają nasze możliwości oraz umjetnosci, które dostarczają duże wyniki dla klientów.

Zindywidualizowana uwaga: Jesteśmy w stanie dostarczyć wysokiej jakości usługi do każdego klienta w części dlatego, że ograniczamy ilosc spraw, ktore akceptujemy.

Zadzwon do nas po numer telefonu 212-736-5300. Nie pobieramy zadnych żadnych pieniędzy, chyba że wygramy sprawę.