Elitarna kancelaria wypadkowa w Nowym Jorku
MIAŁEŚ WYPADEK? BEZPŁATNA KONSULTACJA.
ZADZWOŃ I POROZMAWIAJ Z MECENASEM WIERZBICKIM PO POLSKU
347-786-7982
Zostałeś poszkodowany w wypadku? Pamiętaj, masz tylko jedną szansę na uzyskanie godziwego odszkodowania.
BEZPŁATNA KONSULTACJA

WYBIERZ PRESTIŻOWĄ KANCELARIĘ Z NAJLEPSZYMI WYNIKAMI, Z KTÓRĄ LICZĄ SIĘ NAJWIĘKSZE FIRMY UBEZPIECZENIOWE

Pawel Wierzbicki
 • Nasi prawnicy uzyskali cztery najwyższe rekordowe odszkodowania w historii całego stanu Nowy Jork, w tym uzyskany w roku 2019 NAJWYŻSZY WERDYKT W STANIE NOWY JORK W WYSOKOŚCI 110 MILIONÓW DOLARÓW
 • Odzyskaliśmy już ponad MILIARD ($1,000,000,000) dla naszych klientów
 • Jako kancelaria zakończyliśmy najwięcej spraw na kwotę miliona dolarów lub więcej w całym stanie Nowy Jork. Nasz dorobek jest
BEZPŁATNA WERYFIKACJA WYPADKU

Odznaczenia i wyróżnienia prawnicze

Block O'Toole & Murphy - Listed in Best Lawyers - Linking Lawyers and Clients Worldwide Best Lawyers - Best Law Firms - U.S. News The National Trial Lawyers - Top 100 Trial Lawyers Super Lawyers Million Dollar Advocates Forum Multi-Million Dollar Advocates Forum Irish Legal 100 Martindale-Hubbell - Peer Review Rated For Ethical Standards and Legal Ability - 2014 New York Magazine - Top Verdicts & Settlements New York Law Journal NAACP - www.naacp.org

SPRAWY, KTÓRYMI SIĘ ZAJMUJEMY

NASZA KANCELARIA PROWADZI WSZYSTKIE SPRAWY WYPADKOWE

POSŁUCHAJ I ZOBACZ CO NASI POLSCY KLIENCI MOWIĄ O NAS

FAKTYCZNE HISTORIE WYPADKOWE TWOICH RODAKÓW, KTÓRZY ZAUFALI NASZEJ KANCELARII.

Każdego roku uzyskując rekordowe odszkodowania na rzecz poszkodowanych, Kancelaria Block O'Toole & Murphy, LLP jest notowana w czołówce rankingów prowadzonych przez Verdict Search, Wall Street Journal i wielu innych. Poniżej mogą Państwo zapoznać się z ostatnimi multimilionowymi werdyktami oraz ugodami osiągniętymi przez naszych prawników:

$110,000,000 werdykt na rzecz rowerzysty po zaciekłym procesie – jest to najwyższy werdykt przyznany przez ławników w historii stanu Nowy Jork

$32,756,156 werdykt po zaciekłej batalii sądowej na rzecz pieszego potrąconego przez auto

$22,500,000 rozstrzygnięcie ugodowe wynegocjowane od firmy ubezpieczeniowej dla kierowcy po kolizji na drodze pokrytej lodem

$14,000,000 werdykt po trudnym procesie sądowym dla ofiary wypadku z udziałem ciężarówki

$12,000,000 rozstrzygnięcie ugodowe dla pracownika, który spadł podczas pracy z wysokości na budowie

$11,500,000 uzyskane na rzecz robotnika, który doznał obrażeń nadgarstka podczas operowania wadliwej piły

$10,875,000 uzyskane na rzecz pracownika budowlanego, który doznał obrażeń wewnętrznych

Wypełnij formularz, aby otrzymać DARMOWĄ konsultację.

Bold labels are required.

Contact Information
Klauzula.

Korzystanie z internetu lub tego formularza do komunikacji z firmą lub dowolnym członkiem nie ustanawia relacji prawnik-klient. Informacje poufne lub uwarunkowane czasowo nie powinny być wysyłane przez ten formularz.

Zamknij
347-786-7982

Porozmawiajmy

Zadzwoń i umów się na darmową konsultację

Zadzwoń aby dowiedzieć się więcej. Jeśli poniosłeś/łaś urazy w jakimkolwiek wypadku, zadzwoń do prawników z Block O'Toole & Murphy, LLP. Zadzwoń pod 347-786-7982 lub wypełnij nasz formularz internetowy, po DARMOWĄ konsultację.

Prawnicy z Block O'Toole & Murphy

ZAPOZNAJ SIĘ Z NAMI

 • Jeffrey A. Block

  Partner, założyciel Block O'Toole & Murphy, LLP prowadzi wiele najtrudniejszych spraw w tym sprawę, która zakończyła się poprzez ugodę w kwocie 30 razy większej niż wartość polisy ubezpieczeniowej. Inne wyniki to ugoda za $12,000,000 (z $71,643,000 wypłaty na dożywotnią rentę) oraz $14,000,000 największy wyrok (sprawa nie dotycząca błędu medycznego) w Nassau County.

  Daniel P. O'Toole

  Jeden z pionierów prawniczych od spraw cywilnych. Daniel jest znany ze słynnych wyroków sądowych: $32,756,055, $20,181,000, $14,000,000 oraz $8,000,000, wymieniając tylko część jego sukcesów. Nie tak dawno zakończył sprawę zawierając ugodę w wysokości $13,500,000, która jest największą ugodą zarejestrowaną w Suffolk County. W przeciągu ostatnich 5 lat zakończył ugodowo sprawy dotyczące wypadków na kwotę blisko $350,000,000.

  Stephen Murphy

  Stephen zakończył ponad 100 spraw, każda przekraczająca $1,000,000. Znaczne wygrane zawierają między innymi $32,756,156 werdykt ławy przysięgłych oraz następujące ugody $15,500,000 i $9,950,000. W 2016 roku uzyskał 3 z 5 największych ugód w stanie Nowy Jork. Otrzymał wiele profesjonalnych nagród w tym “New York Super Lawyer” oraz “Best Lawyers in America”.

 • S. Joseph Donahue

  Jego reputacja jako prawnika procesowego przysporzyła mu wiele nagród oraz uznania. Między innymi był wyselekcjonowany do "New York Super Lawyers" w latach 2011-2017 i był odznaczony jako "Top 1% Trial Counsel for Medical Malpractice". Pozyskał ponad $100 milionów przez werdykty ławy przysięgłych oraz ugody.

  David L. Scher

  Znany jest z umiejętności, współczucia oraz zrozumienia w prowadzeniu spraw osób, które odniosły poważne urazy. David wygrał wiele dużych spraw, między innymi $9,950,000 dla pracownika społecznego z Buffalo, który miał amputowaną górną część lewej nogi po potrąceniu przez auto.

  Scott Occhiogrosso

  Agresywny i doświadczony prawnik procesowy. Scott skupia się na prowadzeniu spraw dotyczących kolizji pojazdów i spraw związanych z urazami powypadkowymi. Jego sukcesy w naszej kancelarii obejmują: ugodę za $13.5 milionów dla pieszej osoby, która była potrącona przez samochód należący to firmy.

 • Frederick C. Aranki

  Praktykujący prawo przez ponad 20 lat, Frederick ma ogromne doświadczenie w prowadzeniu sporów sądowych odnośnie spraw cywilnych. Jego wcześniejsze doświadczenie jako prawnika pozwanych, zapewniło mu wnikliwy pogląd na tą stronę, który pomaga mu budować mocne argumenty dla osób pokrzywdzonych w wypadkach. Frederick nagromadził imponujący szereg rezultatów, w tym multimilionowe ugody dla pracowników budowlanych i ich rodzin.

  Michael J. Hurwitz

  Michael poprowadził swoją karierę reprezentując ofiary wypadków: samochodowych, na budowie, błędy medyczne i wypadki na posesjach. Jeden z jego sukcesów to $4,600,000 za wypadek samochodowy i inne multimilionowe werdykty w sprawach sądowych.

  Christina Mercado

  Christina jest znana z lekkiego pióra i elokwencji. Posiada umiejętności analityczne, niezbędne w dążeniu do ugód oraz werdyktów w kompleksowych sprawach wypadkowych. Christina prowadzi szeroki zakres spraw cywilnych i uzyskała miliony dolarów dla naszych klientów.

 • Daniel M. Seiden

  Daniel dołączył do naszej kancelarii po otrzymaniu prestiżowego i selektywnego stypendium Monrad Paulson Scholarship at Benjamin N. Cordoza School of Law. Daniel pracował w Office of the Attorney General dla stanu Nowy Jork i dedykuje swoją pracę aby pomóc ofiarom zaniedbań.

  Javier Solano

  Urodzony i wychowany w New York City, ten prawnik z Bronx'u zapewnia pierwszej klasy usługi prawne w sprawach cywilnych dotyczących wypadków na budowie, śmierć w wyniku wypadku, wypadki samochodowe i błędy medyczne. Jest biegły w języku hiszpańskim i angielskim i występuje w kilku programach telewizyjnych, aby dbać o prawną i praktyczną oprawę obecnych wydarzeń przedstawianych w wiadomościach.

  George Freitag

  Dobrze znany i szanowany przez jego klientów jak i przeciwników, George spędza prawie każdy dzień w sądach Nowego Jorku. Jest gorliwym rzecznikiem występującym w imieniu naszych klientów i był uhonorowany przez Institute for Jewish Humanities za jego osiągnięcia dla jego społeczności i prawnej profesji.

 • Ravi Sattiraju

  Z ponad dekadą doświadczenia w prowadzeniu sporów w stanowych i federalnych sądach, Ravi przyczynia się do wielu sukcesów w naszej kancelarii. Napędzany pragnieniem, aby pomóc osobom, które zostały pokrzywdzone, uzyskał miliony dolarów poprzez ugody i werdykty dla naszych klientów z Nowego Jorku.

  Pawel P. Wierzbicki

  Mecenas Wierzbicki jest doświadczonym polsko-języcznym prawnikiem specjalizującym się w prawie wypadkowym. Z sukcesami walczy o odszkodowania na rzecz poszkodowanych w wypadkach budowlanych, wypadkach w pracy, wypadkach samochodowych i wypadkach na posesji. Mecenas Wierzbicki posiada również szerokie doświadczenie w prowadzeniu spraw Workers' Compensation i dokładnie rozumie kwestie prawne łączące sprawę cywilną ze sprawą Workers' Compensation.

< >

CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ?

Odwiedź naszą stronę internetową, aby dowiedzieć się więcej na temat naszej praktyki prawnej w Nowym Jorku, w tym spraw dotyczących wypadków budowlanych, wypadków w pracy, wypadków samochodowych czy też wypadków śmiertelnych.

PRZECZYTAJ WIĘCEJ