Jedna z najlepszych firm prawniczych w Nowym Jorku
MIAŁEŚ WYPADEK?
DARMOWA KONSULTACJA. DZWOŃ:
646-558-5962
Zostałeś poszkodowany w wypadku? Masz tylko jedną szansę, aby otrzymać finansową rekompensatę, na którą zasługujesz.
DARMOWA KONSULTACJA

WYBIERZ KANCELARIĘ Z NAJLEPSZYMI WYNIKAMI

 • 4 z najlepszych wyników z całego stanu Nowy Jork
 • Odzyskaliśmy ponad $1,000,000,000 dla ofiar wypadków
 • Posiadamy więcej przypadków odzyskania $1,000,000 niż jakakolwiek kancelaria w Nowym Jorku
BEZPŁATNA WERYFIKACJA WYPADKU

SPRAWY, KTÓRYMI SIĘ ZAJMUJEMY

NASZA KANCELARIA ZAJMUJE SIĘ WIELOMA SPRAWAMI CYWILNYMI

POSŁUCHAJ CO NASI KLIENCI MÓWIĄ O NAS

UDOWODNIONE, ZAREJESTROWANE REZULTATY

Kancelaria Block O'Toole & Murphy, LLP, poświęca się działalności w walce o prawa ofiar wypadków. Mamy na swoim koncie wiele multi-milionowych werdyktów oraz ugodowych rozliczeń dla naszych klientów:

$32,756,156 werdykt dla pieszego, którego potrąciło auto

$22,500,000 rozstrzygnięcie ugodowe dla kierowcy po kolizji na drodze pokrytej lodem

$14,000,000 werdykt dla ofiary wypadku z udziałem ciężarówki

$12,000,000 rozstrzygnięcie ugodowe dla pracownika, który spadł podczas pracy z wysokości na budowie.

Wypełnij formularz, aby otrzymać DARMOWĄ konsultację.

Bold labels are required.

Contact Information
Klauzula.

Korzystanie z internetu lub tego formularza do komunikacji z firmą lub dowolnym członkiem nie ustanawia relacji prawnik-klient. Informacje poufne lub uwarunkowane czasowo nie powinny być wysyłane przez ten formularz.

Zamknij
646-558-5962

Porozmawiajmy

Zadzwoń i umów się na darmową konsultację

Zadzwoń aby dowiedzieć się więcej. Jeśli poniosłeś/łaś urazy w jakimkolwiek wypadku, zadzwoń do prawników z Block O'Toole & Murphy, LLP. Zadzwoń pod 646-558-5962 lub wypełnij nasz formularz internetowy, po DARMOWĄ konsultację.

Prawnicy z Block O'Toole & Murphy

ZAPOZNAJ SIĘ Z NAMI

 • Jeffrey A. Block

  Partner, założyciel Block O'Toole & Murphy, LLP prowadzi wiele najtrudniejszych spraw w tym sprawę, która zakończyła się poprzez ugodę w kwocie 30 razy większej niż wartość polisy ubezpieczeniowej. Inne wyniki to ugoda za $12,000,000 (z $71,643,000 wypłaty na dożywotnią rentę) oraz $14,000,000 największy wyrok (sprawa nie dotycząca błędu medycznego) w Nassau County.

  Daniel P. O'Toole

  Jeden z pionierów prawniczych od spraw cywilnych. Daniel jest znany ze słynnych wyroków sądowych: $32,756,055, $20,181,000, $14,000,000 oraz $8,000,000, wymieniając tylko część jego sukcesów. Nie tak dawno zakończył sprawę zawierając ugodę w wysokości $13,500,000, która jest największą ugodą zarejestrowaną w Suffolk County. W przeciągu ostatnich 5 lat zakończył ugodowo sprawy dotyczące wypadków na kwotę blisko $350,000,000.

  Stephen Murphy

  Stephen zakończył ponad 100 spraw, każda przekraczająca $1,000,000. Znaczne wygrane zawierają między innymi $32,756,156 werdykt ławy przysięgłych oraz następujące ugody $15,500,000 i $9,950,000. W 2016 roku uzyskał 3 z 5 największych ugód w stanie Nowy Jork. Otrzymał wiele profesjonalnych nagród w tym “New York Super Lawyer” oraz “Best Lawyers in America”.

 • S. Joseph Donahue

  Jego reputacja jako prawnika procesowego przysporzyła mu wiele nagród oraz uznania. Między innymi był wyselekcjonowany do "New York Super Lawyers" w latach 2011-2017 i był odznaczony jako "Top 1% Trial Counsel for Medical Malpractice". Pozyskał ponad $100 milionów przez werdykty ławy przysięgłych oraz ugody.

  David L. Scher

  Znany jest z umiejętności, współczucia oraz zrozumienia w prowadzeniu spraw osób, które odniosły poważne urazy. David wygrał wiele dużych spraw, między innymi $9,950,000 dla pracownika społecznego z Buffalo, który miał amputowaną górną część lewej nogi po potrąceniu przez auto.

  Scott Occhiogrosso

  Agresywny i doświadczony prawnik procesowy. Scott skupia się na prowadzeniu spraw dotyczących kolizji pojazdów i spraw związanych z urazami powypadkowymi. Jego sukcesy w naszej kancelarii obejmują: ugodę za $13.5 milionów dla pieszej osoby, która była potrącona przez samochód należący to firmy.

 • Frederick C. Aranki

  Praktykujący prawo przez ponad 20 lat, Frederick ma ogromne doświadczenie w prowadzeniu sporów sądowych odnośnie spraw cywilnych. Jego wcześniejsze doświadczenie jako prawnika pozwanych, zapewniło mu wnikliwy pogląd na tą stronę, który pomaga mu budować mocne argumenty dla osób pokrzywdzonych w wypadkach. Frederick nagromadził imponujący szereg rezultatów, w tym multimilionowe ugody dla pracowników budowlanych i ich rodzin.

  Michael J. Hurwitz

  Michael poprowadził swoją karierę reprezentując ofiary wypadków: samochodowych, na budowie, błędy medyczne i wypadki na posesjach. Jeden z jego sukcesów to $4,600,000 za wypadek samochodowy i inne multimilionowe werdykty w sprawach sądowych.

  Christina Mercado

  Christina jest znana z lekkiego pióra i elokwencji. Posiada umiejętności analityczne, niezbędne w dążeniu do ugód oraz werdyktów w kompleksowych sprawach wypadkowych. Christina prowadzi szeroki zakres spraw cywilnych i uzyskała miliony dolarów dla naszych klientów.

 • Daniel M. Seiden

  Daniel dołączył do naszej kancelarii po otrzymaniu prestiżowego i selektywnego stypendium Monrad Paulson Scholarship at Benjamin N. Cordoza School of Law. Daniel pracował w Office of the Attorney General dla stanu Nowy Jork i dedykuje swoją pracę aby pomóc ofiarom zaniedbań.

  Javier Solano

  Urodzony i wychowany w New York City, ten prawnik z Bronx'u zapewnia pierwszej klasy usługi prawne w sprawach cywilnych dotyczących wypadków na budowie, śmierć w wyniku wypadku, wypadki samochodowe i błędy medyczne. Jest biegły w języku hiszpańskim i angielskim i występuje w kilku programach telewizyjnych, aby dbać o prawną i praktyczną oprawę obecnych wydarzeń przedstawianych w wiadomościach.

  George Freitag

  Dobrze znany i szanowany przez jego klientów jak i przeciwników, George spędza prawie każdy dzień w sądach Nowego Jorku. Jest gorliwym rzecznikiem występującym w imieniu naszych klientów i był uhonorowany przez Institute for Jewish Humanities za jego osiągnięcia dla jego społeczności i prawnej profesji.

 • Ravi Sattiraju

  Z ponad dekadą doświadczenia w prowadzeniu sporów w stanowych i federalnych sądach, Ravi przyczynia się do wielu sukcesów w naszej kancelarii. Napędzany pragnieniem, aby pomóc osobom, które zostały pokrzywdzone, uzyskał miliony dolarów poprzez ugody i werdykty dla naszych klientów z Nowego Jorku.

  Pawel P. Wierzbicki

  Mecenas Wierzbicki jest doświadczonym polsko-języcznym prawnikiem specjalizującym się w prawie wypadkowym. Z sukcesami walczy o odszkodowania na rzecz poszkodowanych w wypadkach budowlanych, wypadkach w pracy, wypadkach samochodowych i wypadkach na posesji. Mecenas Wierzbicki posiada również szerokie doświadczenie w prowadzeniu spraw Workers' Compensation i dokładnie rozumie kwestie prawne łączące sprawę cywilną ze sprawą Workers' Compensation.

< >

ZADZWOŃ PO DARMOWĄ KONSULTACJĘ

Zadzwoń dziś pod numer telefonu 646-558-5962 lub wypełnij krótki formularz, aby otrzymać natychmiastową weryfikację potencjalnej sprawy. Nie otrzymujemy honorarium dopóki nie uzyskamy odszkodowania.

DARMOWA KONSULTACJA / WERYFIKACJA SPRAWY